YAZICI TAMİRİ ANTALYA

 SAMSUNG YAZICI SERVİSİ ANTALYA

SAMSUNG YAZICI SERVİSİ ANTALYA KARTUŞ TONER DOLUM XEROX ANTALYA

YAZICI TAMİRİ ANTALYA HP YAZICI TAMİRİ ANTALYA CANON YAZICI TAMİRİ ANTALYA EPSON YAZICI TAMİRİ ANTALYA HP YAZICI SERVİSİ TAMİRİ ANTALYA

YAZICI TAMİRİ ANTALYA SERVİS HİZMETİMİZ:

Teknik Servisimiz Tecrübeli Kadromuzla 08:30 – 19:00 saatleri arası cihazlarınıza müdahale etmektedir.

. Dışarıda hizmet veren ekibimiz , yerinde yapılamayan veya kapsamlı bakım için aldıkları cihazları teknik servisimize getirir.

. İçeride çalışan teknisyenlerimiz cihazın arıza tespitini yapar , geçici olarak cihazı faal duruma getirdiklerinde kapsamlı olarak bakım yapılır. Bakım neticesinde değişmesi gerekli olan ve yıpranmış
parçalar tespit edilerek müşteri onayı alındığı takdirde değiştirilir ve ilk defa kutusundan açılmış gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim edilir.

. Nadiren de olsa servisimizden çıkan cihazlarda arıza tekrarlama veya hatamız neticesinde farklı bir arıza ortaya çıkabilir , bu durumda cihazınıza yapılması gereken müdahale ve değişmesi gereken yedek parça için hiçbir ücret alınmaksızın en kısa sürede müdahale edilir.

ÖNEMLİ NOT

. Servisimize gelen her cihaza parça garantisi verilmektedir , garanti süresinde arızalanan yedek parça için servis talep edildiğinde parça için ücret alınmaz fakat il ve ilçeye göre daha önce belirtilen servis ücreti tekrar alınır. Verilen parça garantisine kesinlikle servis ücretlerimiz dahil değildir.

Saygılarımızla;